Site icon ІНФОРМАТОР

Суд відпустив Ляшка на поруки

Бориспільський міськрайонний суд ухвалив рішення відпустити лідера Радикальної партії Олега Ляшка на поруки народних депутатів Вікторії Сюмар (“Європейська солідарність”) та Михайла Волинця (ВО “Батьківщина”). 

Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій.

Суд відхилив клопотання прокурора Андрія Неродика про взяття Ляшка під варту та відпустив його на поруки народних депутатів Вікторії Сюмар та Михайла Волинця. Про свою готовність взяти главу РПЛ на поруки в залі суду також заявляв нардеп Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, раніше ряд експертів та політичних діячів називали справу проти Олега Ляшка сфабрикованою. На підтримку лідера Радикальної партії виступили колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман, лідери партій “Батьківщина”, “Народний фронт” та “Громадянська позиція”, колишній голова Верховної Ради та нардеп Андрій Парубій, а також ще ціла низка політиків і народних обранців.

В той самий час, дії народного депутата Андрія Геруса, який фігурує у провадженні як потерпілий, та правоохоронців вони розцінюють, як спробу сфабрикувати справу проти опозиційного політика. Вони обіцяють довести, що поправка, внесена депутатом від “Слуги народу”, яка дозволяє закуповувати електроенергію в країні-агресорі в обхід санкцій правоохоронці трактували, як державну зраду.

Exit mobile version