Site icon ІНФОРМАТОР

Справа проти Олега Ляшка – це показове політичне переслідування, – заява “Народного фронту”

Партія “Народний фронт” розцінює оголошення підозри лідерові Радикальної партії Олегу Ляшку за справою, що передбачає міру покарання від 4-х до 7-ми років, як намагання показового політичного переслідування.

Про це йдеться в офіційній заяві партії.

“Олег Ляшко виступив проти імпорту російської електроенергії, що веде до руйнування енергетичної незалежності України та захоплення її Росією. Ми упевнені, штовханина Ляшка з представником влади (Андрієм Герусом, – ред.), який свідомо пролобіював імпорт електроенергії з Росії, сьогодні використовується як банальний привід для демонстративної розправи за політичну позицію”, – заявили в політсилі Арсенія Яценюка.

“Фракція “Народного фронту” під час роботи у парламенті попереднього скликання та лідер нашої політичної сили Арсеній Яценюк на посаді прем‘єр-міністра України у 2014-2016 роках ініціювали та приймали комплекс рішень для звільнення нашої держави з енергетичних зашморгів країни-агресора. Саме тому ми обурені діями представників нинішньої влади, які повертають це ярмо, завдаючи шкоди національним інтересам України. Актив “Народного фронту” заявляє про свою підтримку позиції Олега Ляшка, про готовність взяти його на поруки та внести необхідну суму застави”, – наголосили в партії.

Раніше клопотання прокуратури про арешт Олега Ляшка прокоментували народні депутати фракції «ЄС» Андрій Парубій та Ірина Геращенко.

Нагадаємо, Олег Ляшко відвідав сьогодні Бориспільську прокуратуру, де отримав підозру за конфлікт з Андрієм Герусом. 19 листопада о 14:00 Бориспільський міськрайонний суд розгляне клопотання прокуратури про міру запобіжного заходу для Олега Ляшка.

Exit mobile version