Site icon ІНФОРМАТОР

Через “поправку Геруса” Україна закуповує електроенергію у компанії, яка перебуває під санкціями

Через те, що народний депутат від “Слуги народу” Андрій Герус вніс поправку в законодавство, Україна закуповує електроенергію в компанії, яка перебуває під міжнародними санкціями. 

Про це під час судового засідання у справі про конфлікт між лідером Радикальної партії Олегом Ляшком та народним обранцем Андрієм Герусом заявив колишній голова Служби безпеки України, народний депутат фракції “Батьківщина” Валентин Наливайченко.

“Я маю з собою і готовий передати суду на ознайомлення документи, які свідчать про те, що за ініціативою Андрія Геруса, Україна закупляє електроенергію в російської компанії, яка перебуває під міжнародними санкціями США, що є порушенням міжнародних зобов’язань нашої держави”, – заявив нардеп.

Він також нагадав, що у відповідності до норм чинного законодавства, народний депутат України не є державним службовцем і державним діячем, а отже, звинувачення проти Олега Ляшка мають бути переведені у іншу правову площину.

Валентин Наливайченко разом з цілим рядом парламентарів та політиків заявив про готовність взяти лідера РПЛ на поруки.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР писав, що на підтримку Олега Ляшка виступили колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман, лідери партій “Батьківщина”, “Народний фронт” та “Громадянська позиція”, колишній голова Верховної Ради та нардеп Андрій Парубій, а також ще ціла низка політиків і народних обранців.

Exit mobile version