Site icon ІНФОРМАТОР

«Зрада» – це саме про цей випадок, – Тимошеко підтримала Ляшка

Лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко виступила на підтримку лідера Радикальної партії Олега Ляшка після того, як сьогодні Бориспільська прокуратура вручила йому підозру.

Відповідна заява з’явилася на офіційній сторінці Тимошенко у Facebook.

“Ви знаєте, що Україна може виробляти вдвічі більше електроенергії, ніж сьогодні споживає? Ви розумієте, наскільки абсурдно та неприпустимо, особливо під час війни, виглядає законодавча ініціатива Андрія Геруса, яка дозволила Росії продавати електроенергію в Україну? Ця так звана «поправка Геруса» відкриває торгівлю з Росією – в той час, коли ми вимагаємо від Європи зберігати санкції і не торгувати з країною, яка проти нас веде війну. Улюблене інтернет-слово «зрада» – це саме про цей випадок.

А ще більше зради в тому, що силові структури переслідують і карають не того, хто проштовхнув таке злочинне рішення, не того, хто таке рішення підписав – а того, хто намагається з цим боротися”, – написали у Тимошенко і нагадали, що завтра, у вівторок, відбудеться суд над Олег Ляшко за «емоційну» розмову з автором злочинної поправки Герусом в аеропорту.

“Його за це збираються кинути за ґрати. Це що? Так, Олег Ляшко «поговорив» з опонентом непарламентськими методами… Але і парламент зараз такий, що про дипломатію якось навіть згадувати непристойно…З кожними новими виборами люди чекають, що вибіркове, політичне правосуддя піде в небуття. А воно знову і знову стає улюбленим інструментом влади. Повірте, я, як ніхто, відчула це на собі. Тому сьогодні я хочу сказати слова підтримки Олегу Ляшку, а в його особі – всім, хто бореться за Україну, за її стратегічну власність, за людей і їхнє гідне майбутнє”, – йдеться у пості.

Нагадаємо, після сьогоднішнього вручення підозри чимало політиків та експертів підтримали Олега Ляшка, назвавши справу проти нього політично вмотивованою. Серед них колишній міністр соціальної політики Павло Розенко, політичний експерт Кирило Сазонов, політолог Петро Охотін, політик Андрій Парубій, політик Вікторія Сюмар та ціла партія “Народний Фронт“.

Exit mobile version