Site icon ІНФОРМАТОР

Правлячий режим хоче заарештувати Ляшка за протистояння капітуляції, – Парубій

Напередодні законодавчого впровадження «формули Штайнмайєра» влада зачищає політичне поле від політиків, які протистоять планам капітуляції. Саме тому влада намагається посадити лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

Про це йдеться у заяві колишнього спікера парламенту, народного депутата фракції «ЄС» Андрія Парубія, яку він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«Влада, напередодні законодавчого впровадження так званої «формули Штайнмайєра», зачищає політичне поле. Правлячий режим намагається залякуваннями, киданням за грати, арештами, нейтралізувати усіх політиків, які здатні протистояти ганебній капітуляції. Але ця влада має добре запам‘ятати – мільйони українців їй зачистити не вдасться. І Олег Ляшко – один із тих, хто буде боротися за Україну!» – заявив Пабурій.

Політик наголосив, що прокуратура повинна розслідувати факт державної зради про відкриття українського ринку для електроенергії з РФ, причиною якої стала «емоційна перепалка» між Ляшком з Герусом.

«Бориспільська прокуратура вручила підозру «в погрозі або насильстві щодо державного діяча» Олегові Ляшку і вимагає його арешту. На перший погляд може здатися, що йдеться виключно про його «емоційну перепалку» із чинним народним депутатом, яка стосувалася експорту Росією в Україну електроенергії. Відкриття українського ринку для російської електроенергії – це пряма зрада національних інтересів, зрада Держави. Саме про це, а не про щось інше йшлося під час «емоційної дискусії» Ляшка в Бориспільському аеропорту. І саме за фактом державної зради мають відкриватися кримінальні справи», – написав Парубій.

Раніше народний депутат Ірина Геращенко заявила, що звернення прокуратури до суду з клопотанням про арешт лідера Радикальної партії Олега Ляшка за інцидент зі «слугою народу» Андрієм Герусом віддаляє Україну від демократичних стандартів.

Нагадаємо, Олег Ляшко відвідав сьогодні Бориспільську прокуратуру, де отримав підозру за конфлікт з Андрієм Герусом. 19 листопада о 14:00 Бориспільський міськрайонний суд розгляне клопотання прокуратури про міру запобіжного заходу для Олега Ляшка.

Exit mobile version