Site icon ІНФОРМАТОР

Справа проти Ляшка політично вмотивована, – Сюмар

Справа проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка політично вмотивована.

Про це під час засідання Бориспільського міськрайонного суду заявила народний депутат від фракції «Європейська солідарність» Вікторія Сюмар.

Парламентар зазначила, що слово «насилля», яке згадується у матеріалах справи, звучить не коректно.

«Мені дуже дивно чути слово «насилля» у контексті словесної перепалки, яка була в Бориспільському аеропорту. Мені соромно за вас, справжнє насилля зараз на сході України», – звернулася вона до сторони обвинувачення.

Сюмар вважає справу Ляшка політично вмотивованою.

«Справа відверто виглядає політично вмотивованою. Адвокати дуже детально пояснили ті обставини, які свідчать про політичні мотиви. Якщо потерпілий Герус декілька разів змінює покази, якщо слідчі вважають за потрібне виїжджати на його оглядини в Київ, – це свідчить про те, що справа фабрикується в Києві. Мені також дивно чути про претензії щодо соціальних мереж і про активність Олега Ляшка в них. В Україні не передбачена відповідальність за активність в соціальних мережах», – заявила нардеп.

Політик передала суду клопотання про взяття на поруки Олега Ляшка.

«Я готова взяти Олега Ляшка на поруки, але переконана, що він не потребує порук. Я впевнена, що жодних ризиків для слідства не несе його перебування на волі, оскільки людина з’являється на всі процесуальні дії. Більше того, я переконана, що справа немає жодної перспективи, бо якщо ця справа матиме перспективи, то ми своїми руками перетворимо Україну в Білорусь», – наголосила Сюмар.

Наразі у стінах Бориспільського міськрайонного суду триває засідання по обранню міри запобіжного заходу для лідера Радикальної партії Олега Ляшка. На засіданні голосує суддя Юрій Кабанячий.

Як відомо, 6 листопада у Бориспільському аеропорту стався конфлікт між Олегом Ляшком та Андрієм Герусом. За словами самого Геруса, причиною інциденту стала його законодавча поправка, яка дозволила відновити постачання електроенергії з РФ на український ринок.

Нагадаємо, після вручення підозри чимало політиків та експертів підтримали Олега Ляшка, назвавши справу проти нього політично вмотивованою. Серед них колишній міністр соціальної політики Павло Розенко, політичний експерт Кирило Сазонов, політолог Петро Охотін, політик Андрій Парубій, політик Вікторія Сюмар, партія “Народний Фронт“, лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко, народний депутат Микола Княжицький, колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та багато інших.

Exit mobile version