Site icon ІНФОРМАТОР

Ми допоможемо в розслідуванні справи про державну зраду Геруса, – Наливайченко (ВІДЕО)

Колишній голова СБУ, народний депутат від ВО “Батьківщина” Валентин Наливайченко має намір довести до кінця справу щодо державної зради нардепа від президентської партії “Слуга народу” Андрія Геруса.

Сьогодні під час перерви суду у справі про конфлікт між лідером Радикальної партії Олегом Ляшком та народним обранцем Андрієм Герусом, Наливайченко розповів кореспонденту ІНФОРМАТОРа, які юридичні кроки слід зробити, щоб справа стосовно державної зради Геруса була запущена.

“Перше, має бути скасована ця поправка, і ми цього доб’ємося у Верховній Раді. Друге, заяву про державну зраду вже подали. І третє, ми, народні депутати, у цю справу про державну зраду будемо подавати документи, будуть подаватися наші обґрунтування. І, в тому числі, законопроєкт про скасування цієї правки. Це і є найкращим доказом. Але я із тих людей, українців, які діють і захищають Україну, прокурори і правоохоронці теж мають захищати країну, і ми в розслідуванні цієї справи підставимо їм плече”, – розповів Наливайченко.

 

Раніше сьогодні Наливайченко також заявив, що через “поправку Геруса” Україна закуповує електроенергію у компанії, яка перебуває під санкціями.

“Я маю з собою і готовий передати суду на ознайомлення документи, які свідчать про те, що за ініціативою Андрія Геруса, Україна закупляє електроенергію в російської компанії, яка перебуває під міжнародними санкціями США, що є порушенням міжнародних зобов’язань нашої держави”, – заявив нардеп.

Відео – ІНФОРМАТОР

Exit mobile version