В урочищі Зімно, що поблизу села Бодаки на Збаражчині, де у 1944 році в нерівному бою з енкаведистами полягли 44 українські повстанці, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній відслужив Божественну Літургію та молебень.
Про це повідомляє Politerno.
Чимало людей були роздратовані тим, що кандидат у депутати по цьому ж округу свободівець Михайло Головко використав і це святе місце, і саме вшанування пам’яті про полеглих у бою за волю України для передвиборчого піару.
Роздавав якісь папірці, нагороджував навіть Напованця, якого у Збаражі вже давно називають зрадником і тітушкою.
“Не по-християнськи це, не по-людськи”, – обурювалися присутні на урочистих духовних заходах місцеві мешканці. І сумнівалися, чи за всією цією біганиною нардеп встиг помолитися, а чи для нього головне – жага влади. Адже, коли у голові мішура, душа до Бога не зринає.
Раніше повідомлялося, що депутат-“свободівець” Головко їздив попозувати в АТО у гламурній куртці та блакитній сорочці. Окрім того, Михайло Головко з ВО “Свобода” захищає права Московського патріархату на Тернопільщині та екс-регіоналів, обвинувачених в убивстві. Його вважають головним “тітушководом” області та говорять про зв’язки депутата з кумом Путіна Віктором Медведчуком.





Ще той засранець.
Кстати хорошее произношение, будет спикером?????
І хтось же , за ОЦЕ, проголосує?!!!