Україна може відновити ядерний статус за півроку, – експерт

В України є юридичні підстави для відновлення статусу ядерної держави.

Про це в інтерв’ю ІНФО.LIVE заявив співголова ГІ «Права справа», політичний і військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

«Україна має юридичні підстави для повернення статусу ядерної держави, оскільки не виконані обіцянки, які є в Будапештському меморандумі. Росія і країни-підписанти меморандуму не прогарантували територіальну цілісність України», – сказав він.

За оцінками експерта, для реалізації програми з відновлення ядерного потенціалу хоча б в мінімальних об’ємах потрібно 6-7 місяців і 1,5 мільярда доларів.

«Як казав Шарль де Голль: «Якщо держава не володіє ядерною зброєю, то ця країна не володіє своїм майбутнім». Якщо Україна відновить ядерний статус, нам не потрібні будуть країни-гаранти чи папірці у вигляді договорів, які ніхто виконує. У нас буде власний гарант існування української держави», – резюмував Снєгирьов.

Нагадаємо, повну версію інтерв’ю з Дмитром Снєгирьовим можна переглянути на офіційній сторінці ІНФОРМАТОРа у Facebook. Раніше експерт назвав екс-“регіоналів”, які продовжують контролювати бізнес на окупованих територіях. Також Снєгирьов розповів, які збитки несе Україна від контрабанди підакцизних товарів з ОРДЛО.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...