16.5 C
Kyiv
Неділя, 14 Квітня, 2024

Зміна клімату становить більшу загрозу, ніж ядерна війна – Байден

Президент США Джо Байден у неділю під час прес-конференції у В’єтнамі заявив, що єдиною загрозою для існування людства є зміна клімату, і що навіть ядерний конфлікт не становить подібної небезпеки.

Про це пише Bloomberg.

«Єдина екзистенційна загроза, з якою стикається людство, навіть страшніша за ядерну війну, — це глобальне потепління», — сказав Байден.

Президент США додав, що «у нас будуть серйозні проблеми», якщо в наступне десятиліття або два потепління перевищить підвищення температури на 1,5°C, яке вчені вважають переломним моментом для збільшення ймовірності екстремальних погодних явищ.

«Від цього немає шляху назад», – продовжив Байден.

За даними Національних центрів екологічної інформації, США цього року світ постраждав від понад дюжини важких погодних явищ на мільярди доларів

Проте, як пише видання, світові події, особливо війна в Україні, продовжують викликати побоювання щодо можливого ядерного конфлікту. Президент Росії Володимир Путін погрожував розгорнути ядерний арсенал своєї країни, якщо її суверенітет буде порушено, і нещодавно він розмістив ядерні активи в сусідній Білорусі.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>