Євросоюз хоче відновити союз із США після інавгурації Байдена

Європейський союз планує відтворити амбітний союз із Сполученими Штатами Америки. Реалізувати союз планують після приходу до влади Джо Байдена, який переміг на виборах президента США.

Про це на брифінгу в Брюсселі заявив глава Ради Європи Шарль Мішель.

За його словами, вибори в США відкрили нові можливості для Європейського союзу.

“Учасники саміту заявили про намір відтворити амбітний союз з США, які є самим близьким другом і партнером”, – заявив Мішель.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ