23.1 C
Kyiv
Четвер, 18 Липня, 2024

Єгипет звинуватив Ізраїль у блокуванні пункту пропуску в Газі для евакуації іноземців

Міністр закордонних справ Єгипту Самех Шукрі заявив у понеділок, що Ізраїль блокує відкриття прикордонного пункту «Рафах», що розташований у секторі Газа на кордоні з Єгиптом, повідомляє CNN.

Голова МЗС Єгипту Самех Шукрі заявив про відсутність прогресу в зусиллях щодо відкриття контрольно-пропускного пункту Рафах між Єгиптом і Газою.

“Ізраїльський уряд досі не зайняв позицію, яка б дозволила відкрити КПП з боку Гази, що дозволило б ввезення допомоги або виїзд громадян з третіх країн”, – сказав він.

За словами Шукрі, Єгипет підтримує відкриття контрольно-пропускного пункту і те, що машини з гуманітарною допомогою чекають на дозвіл на перетин кордону.

“Єгипет працював з самого початку цієї кризи і ескалації, щоб відкрити КПП і дозволити в’їзд гуманітарної допомоги. Велика її кількість була зібрана в Ель-Аріші”, – сказав він.

П’ять порожніх бензовозів ООН зараз чекають на газифікованій стороні КПП «Рафах», сподіваючись перетнути його і дозаправитися в Єгипті, повідомив CNN в понеділок палестинський чиновник, відповідальний за прикордонний пункт.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>