2.9 C
Kyiv
П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Викликали з відпусток усіх поліцейських. Росія посилює режим напередодні “виборів” в окупації

Російська Федерація посилює адміністративно-поліцейський режим на тимчасово окупованих територіях. Викликала з відпусток усіх “правоохоронців” напередодні так званих “виборів”.

Про це повідомляє пресслужба “Центру національного спротиву”.

“На ТОТ Донецької та Луганської областей росіяни викликали з відпусток усіх поліцаїв задля посилення адміністративно-поліцейського режиму на період проведення псевдовиборів. Зокрема деякі з них будуть здійснювати патрулювання вулиць в цивільному одязі та намагатимуться виявити громадян, що відкрито висловлюватимуть незгоду щодо зазначених заходів”, – пише пресслужба.

Зокрема росіяни посилюють охорону так званих “виборчих дільниць”, персональну охорону “голів” цих установ, а також встановлюють по одному озброєному поліцейську.

Відповідно до вказівок, які отримали поліцейські, вони повинну будуть приділяти увагу виявленню громадян, які намагатимуться зіпсувати бюлетені або ж здійснюватимуть фото чи відеофіксацію фальсифікації виборів.

10 вересня російські терористи проведуть вибори різного рівня, включно з довиборами депутатів Держдуми, виборами голів низки регіонів і депутатів законодавчих органів. Зокрема вони планують провести псевдоголосування і на окупованих територіях України.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>