Вибори до парламенту Іспанії виграли соціалісти, націоналісти на третьому місці

На виборах до парламенту Іспанії перемогла Соціалістична робітнича партія глави уряду Педро Санчеса, проте більшості не набрала.

Про це в понеділок, 11 листопада, пише “ВВС”.

“Правлячі соціалісти Іспанії виграли більшість місць на недільних виборах, але не набрали більшості”, – йдеться у повідомленні.

Консервативна Народна партія країни посіла друге місце, а крайня права партія “Вокс” – третє.

Соціалістична партія отримала 120 з 350 місць в парламенті – на три місця менше, ніж було у квітні. У консерваторів 88 місць, а у “Вокс” – 52 місця.

Як зазначає видання, лівий альянс “Подемос”, який отримав 35 місць в парламенті, є політичним союзником Соціалістичної партії. Однак їхня коаліція все одно не дотягне до 176 місць, необхідних для більшості.

Як відомо, в Іспанії в неділю, 10 листопада, вчетверте за останні чотири роки пройшли парламентські вибори.

Нагадаємо, влада Ірану заявляє про виявлення «величезного родовища» нафти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ