На виборах до парламенту Іспанії перемогла Соціалістична робітнича партія глави уряду Педро Санчеса, проте більшості не набрала.
Про це в понеділок, 11 листопада, пише “ВВС”.
“Правлячі соціалісти Іспанії виграли більшість місць на недільних виборах, але не набрали більшості”, – йдеться у повідомленні.
Консервативна Народна партія країни посіла друге місце, а крайня права партія “Вокс” – третє.
Соціалістична партія отримала 120 з 350 місць в парламенті – на три місця менше, ніж було у квітні. У консерваторів 88 місць, а у “Вокс” – 52 місця.
Як зазначає видання, лівий альянс “Подемос”, який отримав 35 місць в парламенті, є політичним союзником Соціалістичної партії. Однак їхня коаліція все одно не дотягне до 176 місць, необхідних для більшості.
Як відомо, в Іспанії в неділю, 10 листопада, вчетверте за останні чотири роки пройшли парламентські вибори.
Нагадаємо, влада Ірану заявляє про виявлення «величезного родовища» нафти.




