Сташук Віталій Филимонович

Віталій Филимонович Сташук –  український політик та громадський активіст, депутат Київської міської та Дарницької районної рад.

maxresdefault2

Фото: 289zradnykiv.

Народився 15 жовтня 1972 року у м. Київ, Дарницький район, – повідомляє Вікіпедія.

Життєпис

1989 році, закінчив середню школу № 237, Дарницького району, міста Києва.

1989–1994 — навчався на філософському факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за спеціальністю «політолог».

Після закінчення працював на державних посадах, зокрема у Міністерстві у справах національностей та міграції, на посаді помічника міністра — Олександра Ємця.

1998–2002 — Вперше був обраний депутатом Київської міської ради (ХХІІІ скликання) від Харківського (згодом перейменований у Дарницький) району міста Києва.

У 2000–2001 — працював заступником начальника Комітету інформації Київської міської державної адміністрації.

У період перед «Помаранчевою революцією», Віталій Сташук брав активну участь у акції «Україна без Кучми», керував Дарницьким районним штабом першого «Майдану».

2002–2006 — Повторно обирався депутатом Київської міської ради (у XXIV скликанні).

У цьому ж році отримав другу вищу освіту, закінчив юридичний факультет Київського

Національного Університету імені Тараса Шевченка, за спеціальністю «правознавство».

Під час другої каденції в Київраді працював у громадських організаціях, зокрема заснував і очолював БО «Фонд підтримки муніципальних ініціатив» (2003−2006 рік).

У 2006 році, був обраний депутатом Дарницької районної у місті Києві ради і водночас Головою цієї ради. 30 червня цього ж року Розпорядженням Президента України N 219/2006-рп, був призначений Головою Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації, яку очолював до 2010 року. Під час роботи в якості Голови Дарницького району був опонентом Київського очільника — Черновецького. Зокрема міська влада намагалася організувати відставку Віталія Сташука. Незважаючи на конфлікти з Черновецьким та його командою, під час свого головування, Віталій Сташук здійснив у районі ряд важливих соціальних проектів, а також налагодив стабільне функціонування бюджетної сфери та сфери соціальних послуг.

З 2010 року повернувся до роботи у громадських організаціях: з 2010і дотепер — голова Благодійної організації «Фонд підтримки муніципальних ініціатив».

Паралельно займався активною політикою, у 2011 році — член ради партії «Фронт змін», координував роботу Київського міського штабу акції «Україна без Януковича»

Після об’єднання з «Фронту змін» з ВО «Батьківщина», Віталій Сташук у 2012 році є заступником керівника Київського міського штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

У жовтні 2014 року переміг як мажоритарний кандидат на виборах у 212 (мажоритарному) окрузі міста Києва (Дарницький район). (Був висунутий партією «Народний Фронт»).

Громадська діяльність

Віталій Сташук постійно поєднував громадську та політичну діяльність. Як експерт брав участь у громадських проектах та програмах.

1994–1995 — Український фонд підтримки реформ, (експерт із громадсько-політичних питань).

1995–2000 — Асоціація молодих українських політологів і політиків, (віце-президент).

З 2004 — Фундація «Чинність закону» (Голова спостережної ради).

З 2005 — Громадянська палата міста Києва (Голова спостережної ради).

З 2003–2006 (пізніше з 2010) — БО «Фонд підтримки муніципальних реформ» (керівник).

З 2011 — Інститут вивчення проблем верховенства права (член спостережної ради).

З 2012 — Інститут розвитку самоорганізації населення (Голова наглядової ради).

Родина

Дружина — Сташук Світлана Степанівна, працівник медіа — сфери;

Син — Сташук Владислав Віталійович, 2001 р.н.;

Донька — Сташук Тетяна Віталіївна, 2008 р.н.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...