Галасюк Віктор Валерійович

Віктор Валерійович Галасюк – український економіст і політик, народний депутат України (VIII скликання), заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка з економічної політики.

143333515833150

Фото: balance.

Народився  28 серпня 1981 року у м. Дніпропетровськ, – повідомляє Вікіпедія. 

Біографічні відомості

У 1998 вступив до Національного гірничого університету України. У 2002 отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Облік та аудит», у 2003 — диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Економіка підприємства».

У 2005 достроково захистив кандидатську дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.

Одружений.

Кар’єра

До обрання до Парламенту пройшов шлях від помічника бухгалтера до керівника великого інвестиційного проекту — BIONIC Hill Innovation Park — та президента Асоціації «Інноваційний розвиток України» (UAID).

У 1998 почав працювати бухгалтером-стажером, а згодом бухгалтером-аналітиком в аудиторській фірмі «КАУПЕРВУД» (м. Дніпропетровськ), продовжуючи навчання в університеті.

З 2001 по 2014 — директор департаменту економічного консалтингу ТОВ «ІНКОН-ЦЕНТР» (м. Дніпропетровськ).

З 2007 — голова Комісії з оцінки інвестиційних проектів, а з 2011 — член Виконавчого комітету Українського товариства фінансових аналітиків (USFA).

У 2008–2009 — член Правління Дніпропетровського філіалу Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).

З 2011 — член громадської ради Міністерства фінансів України.

У 2012 очолив ТОВ «Біонік Хілл» — керуючу компанію інноваційного парку BIONIC Hill, де працював до вересня 2014 року.

З квітня 2014 — радник Міністра освіти і науки України та радник Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

З серпня 2014 — президент Асоціації «Інноваційний розвиток України» (UAID), яка об’єднує у своїх лавах провідні міжнародні та національні компанії у сфері інформаційних та інших високих технологій, машинобудування, мікроелектроніки, енергоефективності, освіти й науки тощо. Місією Асоціації є створення умов для високотехнологічного бізнесу в Україні.

Також у серпні 2014 прийняв пропозицію стати членом Наглядової ради BIONIC University.

У серпні 2014 став радником з економічних питань лідера Радикальної партії Олега Ляшка, а згодом був обраний народним депутатом України за списком Радикальної Партії (VIII скликання).

У грудні 2014 року рішенням Верховної Ради України призначений Головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.

У грудні 2014 року обраний членом Ради Асоціації платників податків України (АППУ).

Розпорядженням Голови Верховної Ради України Гройсманом В. Б. № 496 від 31.03.2015 призначений координатором робочої групи з опрацювання Розділу IV. «Стабілізація макроекономічної ситуації та реформування економіки» проекту Плану законодавчого забезпечення реформ. Даний розділ був згодом затверджений постановою Верховної Ради України та складає понад 60% всього Плану реформ.

Є прибічником активної ролі держави у розбудові економіки, провадження ціляспрямованої промислової та інноваційної політики. Учасник передач на загальнонаціональних телеканалах, учасник міжнародних форумів і дебатів.

Як голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва кілька десятків разів виступав з трибуни ВРУ. 

За підрахунками ОПОРИ, Віктор Валерійович увійшов до ТОП-5 найактивніших ораторів Верховної Ради України VIII скликання, здійснивши за півріччя роботи нового парламенту 90 виступів з трибуни.

Освітня та наукова діяльність

Викладав у провідних вищих навчальних закладах України, у тому числі в Університеті банківської справи Національного банку України. Виступав з економічними лекціями в Україні та за кордоном. Автор двох монографій та кількох десятків наукових і публіцистичних статей в провідних українських та іноземних виданнях.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...