“Весь МЗС гуде”: співробітників посольства у Польщі звільнили через контрабанду

Співробітників посольства України в Польщі, яких спіймали на контрабанді, вже звільнили. На сьогодні готуються певні зміни до правил використання дипломатичного транспорту.

Про це на брифінгу заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Зокрема, він назвав інцидент з контрабандою в автомобілі посольства України ганебним випадком.

“В бусі везли золото, валюту і сигарети…. Весь МЗС гуде і обговорює цей випадок… З першого ж дня ми почали діяти, обидва співробітники звільнені з посольства України в Польщі. Зараз триває дисциплінарне розслідування. За його результатами готовий приймати жорсткі рішення”, – зазначив Кулеба.

Він також додав, що зараз готуються зміни в правила використання дипломатичного транспорту, в тому числі опрацьовується можливість пломбування та трекінгу переміщень.

Нагадаємо, Зеленський очікує вже у березні отримати від Польщі 1,2 млн доз вакцини від COVID-19.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ