16.5 C
Kyiv
Неділя, 14 Квітня, 2024

Ватажка найманців “вагнера” пригожина вже поховали. Там, де ніхто не очікував і в закритому форматі

Журналісти впродовж всього дня намагались з’ясувати де поховають пригожина. З огляду на активну підготовку кількох петербурзьких цвинтарів, найпопулярнішою версією були Північне та Серафимівське кладовища. Пресслужба ватажка повідомила, що його останнім місцем притулку стало Пороховське кладовище.

Прощання з євгеном пригожиним “відбулося в закритому форматі”, повідомила його пресслужба, додавши, що “охочі попрощатися можуть відвідати Пороховське кладовище”.

Сьогодні на двох кладовищах петербурга – Північному і Серафимовському – були помічені співробітники поліції і вагнерівці. Напередодні ознаки підготовки похорону помітили на Богословському кладовищі. Конкретної інформації про те, де саме поховають ватажка пвк “вагнера”, не було.

На Північному цвинтарі сьогодні поховали заступника пригожина – валерія чекалова.

Напередодні телеграм-канали писали, що влада виступає проти “масового похорону” вагнерівців. Розглядався варіант, за якого їх поховають окремо і без почестей. Висувалась версія, що сьогодні поховають тільки соратників пригожина, зазначають ЗМІ, а похорон власника пвк, уткіна, відбудеться в середу або до кінця тижня.

“героїв росії” за протоколом належить ховати на митищинському кладовищі – висували версії ЗМІ. Але після перевірки з’ясувалось, що там було безлюдно і спокійно – і нічого не відбувалось.

Офіційної інформації про похорон вагнерівців не було. Про те, що володимир путін на похорон не приїде, повідомив у вівторок його прес-секретар дмитро пєсков.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>