Лунченко Валерій Валерійович

Валерій Валерійович Лунченко – український політик, народний депутат України, член партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

111 (1)_1

Фото: zaholovok.

Народився 13 жовтня 1982 року у м. Хуст Закарпатської області, – повідомляє Вікіпедія.

Освіта

У 2003 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, після закінчення якого отримав диплом менеджера-маркетолога. У 2004 році закінчив Угорський національний інститут (м. Ньїредьгаза, Угорщина) за спеціальністю «Приватне підприємництво».

У 2006 році Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство», здобувши ступінь магістра-дослідника з відзнакою.

Трудова діяльність

2007–2010 рр. — діагност-логіст на приватному підприємстві.

З грудня 2010 р. — керуючий справами Хустського міськвиконкому.

З липня 2009 р. почав активну громадську діяльність як голова Хустського міського відділення громадської організації «Фронт Змін», а у грудні того ж року був обраний головою Хустської міської організації політичної партії «Фронт Змін».

31 жовтня 2010 р. — був обраний депутатом Закарпатської обласної ради від партії «Фронт Змін».

На парламентських виборах 2012 р. був обраний депутатом Верховної Ради України від ВО «Батьківщина», № 61 в списку.

Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

15 вересня 2014 року звільнений з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в указі № 723.

На позачергових виборах до Верховної ради 2014 року обраний народним депутатом України 8-го скликання за партійним списком (№ 19 у списку) від Народного фронту.

Родина

Одружений. Має двох доньок.

 

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...