Іщенко Валерій Олександрович

Валерій Олександрович Іщенко – український політик, народний депутат України 7 та 8 скликання, член Комітету з питань податкової та митної політики.

be23b63fa49d48aedc0c2398f1616dfd

Фото: grominfo.

Народився 11 листопада 1973 у місті Києві, – повідомляє Вікіпедія.

Освіта

У 1989 році завершив навчання у Київській середній загальноосвітній школі № 30 та здобув базову середню освіту.

1989–1993 рр. — навчання у Київському технікумі електронних приладів за спеціальністю «Експлуатація обладнання для виробництва приладів електронної техніки», отримав професійно-технічну освіту та здобув кваліфікацію техніка-електромеханіка.

У 2002 році завершив навчання у Харківському національному університету радіоелектроніки, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Інформаційні системі в менеджменті» та здобув кваліфікацію інженера-економіста.

У 2005 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, отримав вищу освіту за спеціальністю «Державне управління», здобув кваліфікацію магістра державного управління.

У 2011 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури, отримав вищу освіту за спеціальністю «Автоматизоване управління технологічними процесами» та здобув кваліфікацію інженера з автоматизації.

У 2013 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури, отримав вищу освіту за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» та здобув кваліфікацію інженера-будівельника.

Трудова діяльність

У 1993 р. почав трудову діяльність на приватному підприємстві «Вітос». Займав посаду заступника директора, був звільнений за власним бажанням.

З 1994 по 2003 рр. працював на посаді директора приватного підприємства «АТВ», звільнений за власним бажанням.

З 2003 по 2009 рр. працював на посаді фінансового директора приватного підприємства «Південний» (торгового центру в Дарницькому районі Києва), звільнено з роботи за власним бажанням.

У 2009 році працював заступником директора з економіки у Державному підприємстві “Українській державний науково-дослідний і проектний інститут цивільного сільського будівництва, звільнений за власним бажанням.

У 2009 році за результатами конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників підприємств сфери управління Мінрегіонбуду, призначений директором Державного підприємства «Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут транспортного будівництва «Київдіпротранс», звільнений з роботи за угодою сторін у 2010 році.

З 2010 по 2012 роки працював фінансовим директором на приватному підприємництві «Південний». Звільнений з роботи у зв’язку з переходом на виборну посаду — обрання народним депутатом України.

Політична діяльність

У 2008 році обраний депутатом Київської міської ради від Блоку Віталія Кличка. Заступник голови постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури. Склав повноваження депутата Київської міської ради за власним бажанням у зв’язку з обранням народним депутатом України.

На парламентських виборах 2012 року обраний народним депутатом України від партії УДАР під № 32. У Верховній Раді став членом Комітету з питань промислової та інвестиційної політики, з квітня 2013 заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

На позачергових парламентських виборах 2014 року обраний народним депутатом України від політичної партії Блок Петра Порошенка під № 37. У Верховній Раді став членом Комітету з питань податкової та митної політики.

Матеріальне становище 

У декларації Іщенко вказані значні 13 мільйонів річного доходу, 12,6 з яких – подарунки, призи і виграші. Ще 11 мільйонів вказані як внесок до статутного капіталу підприємства. У ЗМІ часто називають Іщенко власником ряду МАФів в Дарницькому районі столиці.

Хобі

Захоплюється футболом.

Родина

Політик одружений, дружина Марина (1978 р.н.).

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...