28.1 C
Kyiv
Середа, 19 Червня, 2024

В Угорщині партія Орбана відчутно втратила підтримку

З лютого цього року в Угорщині партія “Фідес”, яку очолює прем’єр-міністр країни Віктор Орбан, втратила 400 тисяч прихильників, свідчить опитування Median, опубліковане порталом HVG.

Підтримка партії прем’єр-міністра Угорщини Орбана серед прихильників впала з 35% до 30%. Згідно з дослідженням, падіння рейтингу “Фідес” не відбувалося паралельно зі зростанням популярності опозиції.

Через падіння підтримки “Фідес” вирішила застосувати сміливу стратегію – провести наступного року вибори до Європейського парламенту спільно з виборами до місцевих органів влади, пише видання.

За прогнозами, партія Орбана може розраховувати на 46% підтримки на виборах до Європейського парламенту, а це на 6,5 відсоткового пункту менше, ніж у 2019 році.

Як зазначається, на момент збирання даних, проведеного у вересні, угорське населення охопив песимізм, який не спостерігався з грудня минулого року. 65% опитаних сказили, що країна рухається в неправильному напрямку, і лише 28% переконані, що Угорщина йде правильним шляхом.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>