9.3 C
Kyiv
Неділя, 21 Квітня, 2024

В адміністрації Байдена передали Києву сигнал щодо боротьби з корупцією і незалежності САП та НАБУ

Радник президента Сполучених Штатів Джо Байдена з національної безпеки Джейк Салліван зустрівся з керівниками українських антикорупційних інституцій.

Про це повідомив офіційний сайт Білого дому.

Радник Байдена наголосив на важливості незалежних, автономних від влади антикорупційних органів

«Радник з питань національної безпеки Джейк Салліван зустрівся сьогодні з делегацією керівників українських антикорупційних інституцій, зокрема директором Національного антикорупційного бюро України Семеном Кривоносом, спеціальним антикорупційним прокурором Олександром Клименком та головою Вищого антикорупційного суду Вірою Михайленко», – йдеться у повідомленні.

Учасники зустрічі обговорили прогрес, досягнутий Україною у боротьбі з корупцією та забезпеченні автономії цих найважливіших інституцій. Пан Салліван підкреслив життєво важливе значення для будь-якого демократичного суспільства незалежних, неупереджених правоохоронних і судових інституцій, здатних розслідувати, переслідувати та виносити судові рішення у справах про корупцію незалежно від того, куди вони ведуть. Пан Салліван також підтвердив непохитну підтримку США антикорупційних реформ в Україні та відважного захисту Україною своєї демократії від російської агресії», – наголошують у Білому домі.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>