17.6 C
Kyiv
Неділя, 16 Червня, 2024

Уряд Німеччини компенсуватиме регіонам витрати на допомогу біженцям

Правляча коаліція канцлера Німеччини Олафа Шольца погодилася допомогти полегшити навантаження регіональних і місцевих адміністрацій, які намагаються впоратися зі зростаючим числом біженців та інших мігрантів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Після переговорів у канцелярії Шольца в Берліні, які затяглися до ранку 7 листопада, німецький уряд заявив, що погодився виплачувати €7,5 тисяч на кожного прохача притулку, починаючи з наступного року.

Згідно з заявою, ці та інші заходи скоротять витрати федеральних земель і муніципалітетів Німеччини приблизно на 3,5 млрд євро (3,7 млрд доларів).

Шольц назвав угоду, яка поклала кінець місяцям суперечок між федеральними та регіональними чиновниками, «дуже історичним моментом», а міністр фінансів Крістіан Лінднер заявив, що скорочення пільг для шукачів притулку заощадить близько 1 мільярда євро.

«Обмеження пільг для шукачів притулку може призвести до економії 1 мільярда євро.Цей захід також знижує привабливість німецької соціальної держави», – сказав Лінднер.

Опитування громадської думки показують, що німці все більше незадоволені тим, як уряд розглядає проблему імміграції без документів, оскільки чиновники намагаються впоратися з найбільшим потоком біженців з 2015 року.

У той час як кількість людей, які тікають до Німеччини з України, значно скоротилася, прибуття з інших країн призвело до проблем із проживанням та інтеграцією.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>