Українці просять Зеленського допомогти повернутися з Індонезії (ВІДЕО)

Через закриття повітряних кордонів понад тисяча українських туристів уже тиждень не можуть вилетіти з острова Балі в Індонезії.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Із початком обмежень їхні рейси скасували, а ціни на квитки інших авіакомпаній подорожчали в рази. Українці записали відеозвернення до президента та уряду з проханням повернути їх додому.

https://www.facebook.com/1641952931/videos/10214022511150472/

Ціна повернення однієї людини до найближчого хабу в Стамбулі коштує від 1000 доларів. Прямого сполучення між Індонезією та Туреччиною не існує. У багатьох громадян України закінчилася віза, і кожний додатковий день перебування передбачає штраф 70 доларів. Від понеділка, 23 березня, на Балі теж посилюються карантинні заходи, зачиняються пляжі, ресторани та громадські місця. У разі захворювання на коронавірусну інфекцію страхові компанії відмовляються оплачувати лікування.

Офіційно Індонезія підтверджує 369 випадків інфікування, 32 з них стали летальними. Серед померлих двоє є громадянами Великої Британії та Німеччини, які перебували на Балі.

Видання зв’язалося із посольством України в Індонезії. Там повідомили, що збирають дані про кількість українців, які не змогли залишити острів до закриття повітряних кордонів. Відомості продовжують надходити, наразі список складає 698 людей. Посольство звертається до українців із проханням надіслати заяви на повернення в Україну та перевірити свою наявність в списку.

Також консульству сьогодні вдалося домогтися рішення імміграційного офісу Балі на оформлення екстрених дозволів перебування, а, відповідно, і скасування штрафу за прострочену візу.

Наразі ведуться переговори з авіакомпаніями про організацію спецрейсів.

Нагадаємо, з Єгипту повернулися понад 29 тисяч українців.

54 КОМЕНТАРІ

  1. Отак і живемо топим один одного,приставте себе на їхньому місці,за вас таке говорили це біда у світі а ви таке пишете ,ви не знаєте що вас жде!

  2. Що вони там три місяці робили? не поїхали ж вони відпочивати при вірусі і карантині? А біда вже три місяці по світу. Чи поїхали? Тоді їм потрібен психіатр.

  3. Запросив українців приїхати до України. А що далі? Для них є робота, є житло, є лікарні, є тести, є маски? Чи знаєш ти як вирішити проблему?

  4. Триздець закрить карантин нахрен виходить на роботи пускать транспорт бо цьому кінця краю небуде
    це безкінечно
    Здихать від віруса ну не зголоду

  5. Блядь и туда забрались , ну зато пи….дец, ну ладно турция ,Египет но Индонезия??? Шо самые бедные?? Нет денег на рейсы коломойского? Закажите чартер!!

  6. Да идите вы нахуй, поехали так и сидите там пока карантин не закончится, заебали уже везти в страну заразу а потом ходить и пиздеть мол мы молодые и вирус легко переносим нам карантин не нужен.

  7. В світі проблема епідемії не перший день скажіть навіщо їхати за кордон на відпочинок чи на роботу?Вже пора визначитись або там пересижу карантин або тут

  8. Я ШОКОВАНИЙ ВІД ТОГО КУДИ ЗУМІЛИ РОЗ’ЇХАТИСЯ УКРАЇНСЬКІ ТУРИСТИ В ПОШУКАХ АДРЕНАЛІНУ ТА ГОСТРИХ ВІДЧУТТІВ, А ТЕПЕР ВОЛАЮТЬ ПРО ЯКУСЬ ДОПОМОГУ І ПРОЧИТАЛИ В ПАСПОРТІ, ЩО ВОНИ УКРАЇНЦІ.
    ВІДПОЧИВАЙТЕ ТА ОТРИМУЙТЕ ВСЕ РАЗОМ, І ГОСТРІ ВІДЧУТТЯ І ВДОСТАЛЬ АДРЕНАЛІНУ, А ЩЕ МАЄТЕ ЧАС ПОХИЗУВАТИСЯ У СОЦ-СІТЯХ .

  9. Как шастать по миру с медком-пальцы веером! Запахло холодком-Зеля памаги! Читай и выбирайте сертиф.турфирмы,а не Рога и Копыта со страхованием форс мажорных обстоятельств!

  10. Тамара Образцова Так туры со скидками были! Вы что, как же такое можно было пропустить! А теперь из-за таких с..а туристов, людей в отпуска без содержания повыгоняли! Пусть греют свои дупы дальше!

  11. Послушайте достали сидите в той
    Индонезии хватит просить
    Президента
    Вы уехали отдыхать а теперь за деньги народа который сидит на карантине без оплаты вас должны привести денег хватит там и сидите

  12. Нехай трохи посидять там. А то думали, що Бога за ноги зловили. Теж мені нещасні заробітчани. Бог цю братію довго збирав.

  13. Господи, ніби і не так багато у нас населення, а, як оті таргани по цілому світу порозлазились. Коли уже поїхали, то сидіть і не рипайтесь. Україна така бідна, корумпована, погана. У нас все не так, як у людей. Чого сюди їхати?

  14. Коля Свінціцький а здесь им что? Рай? С какого они голодные? А мы тут сытые, без работы на неопределённый срок, и чем им тут помогут? Вирус не вчера появился, и даже не месяц назад!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ