На індонезійському острові Балі близько тисячі українців не можуть вилетіти в Україну.
Про це Громадському повідомив очевидець Артем Карганов.
За його словами, оскільки влада Індонезії закрила кордони з 20 березня для людей без віз і без довідок про здоров’я, українцям довелось заплатити міграційній службі країни штраф за overstay.
«Після заяви (президента України Володимира Зеленського про закриття регулярного авіасполучення — ред.) люди кинулися міняти/купувати квитки додому і зіткнулися з ситуацією, що квитків просто не було. На наступний ранок з’явилися квитки і можна було їх поміняти додатково за 600 доларів. Таких грошей у багатьох з нас просто не має», — розповів він.
За словами Карганова, український консул запевнив, що всі дані про українців відправлені в відповідні інстанції в Індонезії і платити за перевищення терміну перебування не доведеться.
«За фактом, в імміграційних службах на людей кричали, говорили, що вони зобов’язані заплатити штраф. Після надання паперів, які консул говорив надати, як доказ нашої правоти, в імміграційці просто сміялися в обличчя», — сказав очевидець.
Він також розповів, що чимало людей витратили гроші на квитки, які постійно скасовувалися або переносилися авіалініями.
«Нам надали варіант, що ми можемо поміняти на наших авіалініях квитки до Стамбула і звідти купити квитки в SkyUp. Але по факту, щоб обміняти квитки до Стамбула — потрібно заплатити і ще потім купити квиток. Знову для багатьох непідйомна сума», — додав очевидець.
Як зауважив Карганов, українці склали списки, хто якими авіалініями мав летіти, «щоб держава могла домовитися з цими авіалініями про те, що можна організувати рейси для нас і за нашими ж оплаченими квитками». Також громадяни України на Балі мають намір записати відеозвернення до президента та уряду.
Нагадаємо, у Львові зафіксували перший випадок коронавірусу.





Пусть отдыхают и дальше
Значит повезло им
Бедненькие,надо их срочно вернуть домой!
Вже повернули 30 тис громадян (!!) і ще стільки мають доставити… Це-“амба”..
Нехай перечекають короновірус,якщо туди поїхали,значить не бідні
Кто ж в Украине работает если все за границей, только успевают возвращать?!!!
Пусть купаются и отдыхают, они же туда за этим поехали? А нам уже здесь хватает таких туристов.
хай там сидять
Пусть там и отдыхают
А за чий рахунок цікаво.
Приятного отпуска за св…..
отдыхайте дальше
Хто побачив Балі,а хто їх наслідки плачевні…
А могли б вони переждати поки закінчиться епідемія,а тоді приїхати,щоб не заряджати інших
Гарного відпочинку
Нехай відпочивають Путівки напевно були недорогі
Якого чорта кудись їхати в такий час?А потім створювати іншим проблеми?
Тамара Лысенко невдахи і зависливі,аще ті хто поливає бідних заробітчан брудом
Я осьтак дивлюсь, у нашого президента намічається кругосвітня подорож по світових курортах
А що вони там роблять.Вони на роботі.Тоді прилетять за сівій кошт…
Кому Бали, а кому головная боль и изоляция. Оставались бы в этом раю до конца эпидемии.
На КАРАНТИН сук , і нехай заплатять штраф, уже достали, екзотики їм хочеться )))???
Люди ехали отдыхать зная что в мире такая беда на что они надеялись кого теперь винить только самих себя
Маряна Нилова мались на увазі туристи
Это их проблемы . Ненадо срать людей. Смотрите за собой никто незастрахован .Повезет и Вы там отдыхать будете.
Чого вони всі так різко полюбили батьківщину?
Пусть там наслаждаются!!!
Туда мають гроші,а назад за наш кошт
Пусть отдыхают
Простые люди на Бали не ездят.
Живите себе там и получайте удовольствие. Никто вас туда не посылал и забирать не будет
не худший вариант при наличии денег ))
Держитесь.
Як полетіли туда так і хай повертаються.
Ні хер на них забрали хай седять путішесьвен кі
Це непогане місце.?