Українська діаспора вийшла на мітинг в Парижі перед «нормандською зустріччю» (ВІДЕО)

Представники української діаспори вийшла на мітинг в Парижі напередодні зустрічі у «нормандському форматі» лідерів України, Франції, Німеччини та Росії.

Про це пише Громадське.

Учасники мають на меті застерегти французького президента Еммануеля Макрона перед переговорами 9 грудня, що мир будь-якою ціною неможливий.

Нагадаємо, десятки тисяч українців вийшли на Майдан проти капітуляції.

185 КОМЕНТАРІ

  1. А эта диаспора не хочет жить в Украине?Или чем дальше от Украины,тем больше они её любят.Все такие патриоты,но жить хотим там,где нам лучше.Лучше бы они вышли с такими лозунгами.

  2. Aleksandr Kopeykin думаю, что во Франции лучше чем в Украине, но эти ,, патриоты,, всегда там где лучше, а вносить прогресс в страну можно и таким образом, лишбы не работать во благо Родины.

  3. Пусть засунут свой пикет себе туда, где тесно и темно. Живут хрен знает где, не знают что к чему, но на пикеты выходят. Живите в Украине тогда, а не по Европах, чтоб трезво ситуацию оценивать. Диаспора Хренова.

  4. Диаспора идите на …,сами знаете куда. Возвращайтесь домой и тут поживите,похороните своих детей на этой проклятой войне. И вам Порошенко заплатил,уверенна что Да

  5. Диаспора пиз…. те назад в Украину!!!! Из-за бугра болтать много ума не надо, а на родину возвращайтесь поживите в сраче как мы!!!!

  6. Дякуемо за підтримку і не слухайте наших дебілів живіть як Вам потрібно і підтримуйте нас щоб путлемовська орда залишила Україну

  7. Зэ лохи ,прмониторьте Ваши ряды и Вы охренеете сколько говна зеленого сьехало сУкраины и пытаются умничать в сети. Ваших нигде в стране , в поддержку ЗЭ никто не вышел , Вы где?

  8. Там же Шкиль из Тимошенкиной банды живет. Суки,вернитесь в Украину ,поживите как живет народ,а потом будете с плакатами стоять. Твари ненавидящие свою страну.

  9. Ака Вака Манна небесна не посиплеться не від Зеленського не від Порошенка- розум свій треба мати. Порох підписав Мінські домовленості, а тепер виступає проти того, що сам підписав – адекватна людина взагалі?!

  10. Елена Григорович у ЗЕ лохов як ты подстилка порошэновска выражаешся есть ум в головах а у пе пидарасов його ныбуло и ныма ось в чем разница чюма шыколадна

  11. Галина Прокопюк а с вами согласна они имеют право жить там ,где им лучше.Но не стоит и нам указывать как нам жить.Они выбрали свою жизнь,а мы выбираем свою.

  12. Ака Вака а у вас, щось ще лишилось від Карпат? Чи будете казати, що то ” підлий Зеленський” вночі сокирую вирубав?

  13. Вони, мабуть, зводять кінці з кінцями? Працюють по 10-12 годин за чотири тисячі, платять комуналку вищу за прожитковий мінімум, думають чи взутися і вдягнутися чи краще поїсти і в старому переходить? Я вже мовчу про інше. То що їм там боліти може і чого я маю їх розуміти?!

  14. Анна Петрук
    Тупа курка.
    Порошенко потрібен був час на відновлення АРМІЇ, він його отримав, підписавши угоди.
    В ІНШОМУ ВИПАДКУ РОСІЙСЬКІ ТАНКИ Б БУЛИ НА ХРЕЩАТИКУ.

  15. Тролли кремлёвские всё пытаются доказать,что украинцы собираются за деньги))) Работайте,юродивые: отрабатывайте корочку хлеба,а то подохнете в темноте и холоде своих российских квартир-бедными и голодными…А так-выполняя заказ кремля по дезинформированию украинцев-заработаете ровно 30 серебренников..(какую-бы сумму вам ни платило ФСБ-это всегда будут 30 СЕРЕБРЕННИКОВ))))

  16. Олена Давиденко тупа курка ви, бо навіть як вам голову відрубають, то ви ще довго будете бігати з агіткою Порошенка. Вас голою сракою налякали, а ви повірили. А чим більш людина налякана, тим простіше єю маніпулювати. Розуму у мене побільше вашого- я не вірю наосліп.Слухаю, дивлюсь, запам’ятовую і роблю висновки.

  17. Елена Григорович зато продажних чмошників, які і матір задушать, повно скаче на майдані в день жалоби. Безбожники, горіти таким у пеклі.

  18. Галина Прокопюк вы что в каждой бочке затычка, всех комментируете. Люди имеют право на свои высказывания. Мне не отвечайте не интересно.

  19. Олена Давиденко БЕГОМ БЕРИ ЛОПАТУ И САЖАЙ СМЕРЕКИ КОТОРЫЕ БЫРУБИЛИ И ВЫВЕЗЛИ ЗА ГРАНИЦУ !!! УКРАИНА ТЕБЕ БУДЕТ БЛАГОДАРНА !!! НАВОДИ ПОРЯДОК ПОСЛЕ ПОРОШЕНКО !!!

  20. Євгенія Пилипко як смердить, то не нюхайте. Маю право на власну думку і свободу висловлювання. Смердить зараз на майдані, брехнею як і в 2014. По простих людях стріляли, а ті картаві, контужені кулею в лоба і ” чудом сцілені” були вивезені тихенько.

  21. Люди за границю поїхали виживати, а порошенко на людських бідах Україну гад москалям сдав, щоб животіти і насміхатися зі злиднів.

  22. Тетяна Колодяжна уточніть останнє слово… Та й взагалі, мій батько навчав мене, що коли людина, не знаючи іншоі людини тикає, то іі рівень виховання на нулю…. Я не іду ні туди, ні туди, і мені, як і вам багато що не подобається, але підтримувати смерті і вбивства??? Не зрозумію ніколи…

  23. ПУСТЬ ЭТА ДИАСПОРА ЕДЕТ ЖИТЬ В УКРАИНУ ,они же первые предатели_уехали,бросили Родину_теперь ещё чем то не довольные,порядки в Украине хотят наводить,для этого у нас есть свой президент и наш народ,который не бросает свою Родину

  24. Олена Давиденко Ти звiдкiля? Хто тобi дозволяв оскорблять людину. Чи ви Порохожопи всi такi. Умiете тiльки оскорбить людину, обiкрасти, при цьому одягнути вишиванку , бити себе в груди i волати шо ви патрiоти , при цьому залазити людинi в кишеню i обкрадати ii. Ви продажнi, яким потрiбно закриться i сопiть в 2 дирки.Ви продали Путiну Украiiну, своiiми мiтенгами. Тому шо тiльки йьому i Порошенку на руку безлад в державi. Ви претесь за кордон , тому шо розвалили экономiку краiiни, розграбили все шо ми будували. а тепер тiкаете як криси , тому шо вам ненька Украiiна непотрiбна. Ви ганьба для Украiiни.

  25. Уважение и благодарность всем украинцам, поддерживающим Украину и президента на
    Переговорах. Желаем успеха. Слава Украине!

  26. Чем подальше сбежали,тем громче орут,патриоты-заочники,блин.Им говна в Париже мало,сюда лезут.
    Слюна уже от этих советчиков из матюков состоит,слов нет вообще.

  27. Живут во Франции, предали Украину и что то воняют. А почему выехали с этой процветающей страны .Если такие патриоты, что там делаете?

  28. Николай Левченко
    Тупий допис Зелебобіка.
    ХТО ТАМ КОГО ОБІКРАВ?
    МОВА ЙШЛА ПОЛ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ В ПАРИЖІ.
    А до чого ваш допис?
    Аби не мовчки.
    Всі зелені однакову фігню пишуть під копірку, незважаючи на тему обговорення.

  29. Пусть возвращаются на Украину,живут тут,получают зарплату,пенсию,и поднимают Родину.А то сидят там,поднимают чужую экономику,и раздают Ц У.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ