34.8 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

Україні потрібно більше ресурсів, щоб повернути всі території, – голова військового комітету ЄС

Україні необхідно більше військових ресурсів, щоб повернути собі будь-які всі території, втрачені у війні з Росією.

Про це заявив голова Військового комітету ЄС Роберт Брігер в інтерв’ю Die Welt.

“Залишається під питанням, чи можна поновити повний суверенітет України за допомогою наявних ресурсів”, – сказав Брігер.

Що стосується контрнаступу України, який триває з червня, Брігер заявив, що “обережно чекатиме на прорив українських сил через російські лінії оборони”.

Кількість бригад, які є у розпорядженні Києва для наступу, невелика. З іншого боку, Росія мала місяці на те, щоб створити щільні і добре укріплені оборонні лінії”.

Нинішню ситуацію глава комітету ЄС з військових справ вважає війною на виснаження, переможця в якій визначити поки що не можна.

“Хотілося б, щоб ця війна закінчилася воєнним успіхом України, але дати такий прогноз не можна”, – сказав Брігер.

На його думку, Росія здатна вести війну в Україні “ще дуже тривалий час”, а військові можливості Москви не сильно постраждали від санкцій Заходу.

“До того ж, Росія має величезну масу зброї та гігантські потенційні резерви особового складу”, – говорить генерал, вказуючи, що в цих сферах Москва має явну перевагу перед Києвом.

Комітет Євросоюзу у військових справах – це найвищий військовий орган Європейського Союзу, в якому засідають начальники генштабів усіх країн – членів ЄС.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>