26.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

У Японії спостерігається безпрецедентне зростання кількості жертв нападу ведмедів

У 2023 році в Японії кількість людей, на яких напали ведмеді, зросла безпрецедентними темпами. Припускають дикі тварини шукають їжу перед сплячкою в неврожайний рік на горіхи.

Про це пише Kyodo News.

Згідно з даними Міністерства навколишнього середовища, у період з квітня по вересень загалом 109 людей постраждали у Японії від ведмедів, двоє смертельно.

Напади ставалися переважно у північній частині головного японського острова Хонсю. Ця цифра є найвищою з 2007 року, коли уряд розпочав вести таку щомісячну статистику.

Влада стверджує, що можливою причиною надзвичайно високої кількості зустрічей у Японії цього року могло бути те, що популяція ведмежат зросла через те, що минулого року в їх раціоні було багато букових горіхів і жолудів.

У той же час цього року спостерігається поганий сезон горіхів, що змушує ведмедів виходити на більші території, в тому числі поблизу місць проживання людей, щоб шукати їжу, коли вони готуються до сплячки.

Зустрічі з ведмедями можуть статися «де завгодно», японців закликають вживати належних заходів, бути обережними та пильними.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>