2.9 C
Kyiv
Субота, 20 Квітня, 2024

У Словаччині побились колишій прем’єр-міністр та ексміністр внутрішніх справ

У столиці Словаччини Братиславі колишній прем’єр-міністр Словаччини Ігор Матович побився з колишнім міністром внутрішніх справ Робертом Каліняком на пресконференції партії “Курс – соціальна демократія”. Матович приїхав на захід, щоб спробувати зірвати виступ Роберта Фіцо, лідера “Курсу”, повідомляє Радіо Свобода.

Відомо, що Матович приїхав на пресконференцію на пікапі з гучномовцями та намагався зірвати виступ лідера “Курсу” Роберта Фіцо, якого називають прокремлівським політиком. Каліняк спробував витягнути Матовича з машини, і між ними почалася сутичка. Матович ударив Калиняка ногою в груди, а той спробував його схопити. До них також приєднався кандидат у парламент від “Курсу” Ріхард Глюк, який ударив Матовича в обличчя.

Бійку припинив співробітник поліції.

 

Повідомляється, що наразі Матович і його партія “Звичайні люди та незалежні особи” ризикують не подолати семивідсотковий бар’єр на майбутніх дострокових виборах. “Курс” навпаки, лідирує у передвиборчих опитуваннях.

Крім того, в ході передвиборчої кампанії Роберт Фіцо пообіцяв у разі приходу до влади повністю припинити військову допомогу Україні.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>