17.6 C
Kyiv
Вівторок, 23 Липня, 2024

У росії запропонували створити “міністерство щастя”

У росії запропонували створити “міністерство щастя”, а також прийняти закон про загальне щастя. Про це заявила спікер Ради федерації Валентина Матвієнко під час свого виступу на марафоні “Знання. Перші”. Її слова цитує Сибір.Реалії.

“Я мрію і навіть пропоную: давайте ми створимо в росії міністерство щастя. Те відомство, через яке проходитимуть усі рішення, усі закони на предмет, а чи робить цей новий закон або нова постанова уряду людей щасливішими”, — сміючись, відповіла російська чиновниця на запитання про те, який закон треба ухвалити в рф просто зараз.

Російські журналісти зазначили, Матвієнко не перша виступила з такою ідеєю.

Раніше у 2020 році створити “Міністерство щастя” пропонував губернатор Камчатки Володимир Солодов. Власне він і створив його, але “під казенною назвою”, — зазначили журналісти.

“Ми прийняли рішення створити міністерство щастя. Офіційно повна його назва — міністерство соціального благополуччя та сімейної політики, але скорочено це саме про щастя. Мені важливо цей перехід здійснити, піти від “міністерства скривджених і знедолених”, — заявив тоді Солодов.

У виданні Сибір.Реалії помітили, що “міністерство щастя” (або “міністерство любові”) було й у всесвітньо відомому романі Джорджа Орвелла “1984”.

“Там так називали відомство, яке займалося розпізнаванням, перевихованням і знищенням інакомислячих. А основним знаряддям „любові“ були тортури. Загалом, усе сходиться”, — іронізували журналісти.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>