У Канаді зафіксували першу смерть через наслідки, викликані вакциною від коронавірусу компанії AstraZeneca.
Про це пише УНН з посиланням на CBC News.
Міністерство охорони здоров’я провінції Квебек підтвердило смерть 54-річної жінки жінки після того, як ін’єкція вакциною Astra-Zeneca спричинила виникнення рідкісного тромбу в мозку. Жінка отримала 9 квітня свою першу вакцину.
Протягом наступних днів після вакцинації вона страждала від сильної втоми та головного болю. Її госпіталізували до місцевого медзакладу, а потім переправили до Монреальського неврологічного інституту, оскільки її стан погіршувався.
Прем’єр-міністр Квебеку Франсуа Лего висловив свої співчуття.
“Це сумно … але ми знали, що на 100 000 є один шанс, що це може статися, і ми вважаємо, що переваги перевищують ризики”, – каже він.
Додамо, що понад 350 000 людей отримали вакцину в Квебеку.
Нагадаємо, раніше Степанов розповів, коли нормалізуються поставки вакцин в Україну.




