Це удар у спину фронтовикам, – боєць «Азову» про спроби реваншу проросійських політиків

Спроби повернути відверто проросійських політиків до влади – це удар у спину бійцям на фронті.

Про це в ефірі на телеканалі ZIK заявив заступник командира полку «Азов» Святослав Паламар.

Святослав Паламар зазначив, що настрій бійців на фронті напряму залежить від інтенсивності бойових дій і від відомостей про події в тилу. Він зауважив, що березень і квітень відрізнялися значною активізацією росіян і найманців на фронті, а в українському тилу відбувалися виборчі перегони. Святослав Паламар помітив, що однією з тем була втома від війни.

«Роботи в нас побільшало, але втоми не відчутно, окрім втоми від заяв політиків, які шукають порятунку у всіляких «нормандських», «будапештських», «мінських» та інших форматах, але, хочу зазначити, не у форматі української перемоги», – сказав Святослав Паламар.

З його слів, найбільше фронтовиків демотивує невизначеність державної політики, спроби повернути відверто проросійських політиків до влади.

«Це, однозначно, удар у спину нам, фронтовикам, це нас підкошує», – наголосив заступник командира полку «Азов» і закликав не допустити реваншу.

Він також наголосив, що допоки не буде наведено лад у тилу із розслідуванням корупційних злочинів в «оборонці» та інших гучних справах, а також не буде покарано винних, перемоги на фронті не досягнути.

Раніше ми писали, що навіть після прийняття “мовного закону” Шуфрич не перейшов на українську.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ