Спроби повернути відверто проросійських політиків до влади – це удар у спину бійцям на фронті.
Про це в ефірі на телеканалі ZIK заявив заступник командира полку «Азов» Святослав Паламар.
Святослав Паламар зазначив, що настрій бійців на фронті напряму залежить від інтенсивності бойових дій і від відомостей про події в тилу. Він зауважив, що березень і квітень відрізнялися значною активізацією росіян і найманців на фронті, а в українському тилу відбувалися виборчі перегони. Святослав Паламар помітив, що однією з тем була втома від війни.
«Роботи в нас побільшало, але втоми не відчутно, окрім втоми від заяв політиків, які шукають порятунку у всіляких «нормандських», «будапештських», «мінських» та інших форматах, але, хочу зазначити, не у форматі української перемоги», – сказав Святослав Паламар.
З його слів, найбільше фронтовиків демотивує невизначеність державної політики, спроби повернути відверто проросійських політиків до влади.
«Це, однозначно, удар у спину нам, фронтовикам, це нас підкошує», – наголосив заступник командира полку «Азов» і закликав не допустити реваншу.
Він також наголосив, що допоки не буде наведено лад у тилу із розслідуванням корупційних злочинів в «оборонці» та інших гучних справах, а також не буде покарано винних, перемоги на фронті не досягнути.
Раніше ми писали, що навіть після прийняття “мовного закону” Шуфрич не перейшов на українську.




