2.9 C
Kyiv
Субота, 20 Квітня, 2024

“Треба дуже добре думати, перш ніж робити такі заяви” – президент Литви про слова Папи Римського щодо “величі” росії

Президент Литви Гітанас Науседа вважає, що нещодавні заяви Папи Римського Франциска про спадщину “великої росії” ображають багатьох людей і що він повинен бути більш виваженим, пише LRT.

“Це надзвичайно чутливе питання, і треба дуже добре думати, перш ніж робити такі заяви, тому що такі заяви ображають дуже багатьох людей, особливо людей, які проливають свою кров у безглуздій війні в Україні”, – сказав президент Литви Гітанас Науседа.

“Папа є авторитетом у вірі, але це не означає, що він автоматично є авторитетом в історії. І іноді, можливо, історія росії або історія нашого регіону, нашого континенту може виглядати трохи інакше, ніж в Аргентині. Можливо, мої знання аргентинської історії також іноді можуть викликати певні суперечки”, – додав президент Литви.

Міжнародне обурення викликала промова Папи Франциска перед молодими російськими католиками, у якій він вихваляв спадщину “великої росії”.

Папа сказав молодим людям, які зібралися в католицькому храмі в санкт-петербурзі, що “ви – діти великої росії, великих святих, царів, Петра Великого, Катерини II, російського народу, російського народу великої культури і великої людяності”.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>