Івахів Степан Петрович

Степан Петрович Івахів – український підприємець, політик, співвласник ФПГ «Континіум».
40105-1u

Фото: slovovolyni.

Народився 24 січня 1968 року в селі Андріївка Буського району Львівської області або в селі Острожець Млинівського району Рівненської області, – повідомляє Вікіпедія.

Політична діяльність

У 2010 році обраний депутатом Волинської обласної ради по багатомандатному виборчому округу за виборчим списком Волинської обласної організації Партії регіонів. Член постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій. На парламентських виборах 2012 кандидував до парламенту як самовисуванець по одномандатному виборчому округу 21 (м. Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони) і переміг, отримавши понад 37% голосів і випередивши на менш як один відсоток кандидата від ВО Батьківщина Ігора Гузя.

16 січня 2014 року голосував за диктаторські закони, які обмежували свободу та Конституцію України.

Бізнесова діяльність

Засновник та співвласник ФПГ «Континіум».

Психологічний портрет

Починав бізнес-кар’єру з пошиття шкіряних курток.

Матеріальне становище

В кінці серпня президент компанії Континіум Степан Івахів заклав в Луцьку перший камінь в будівництві торгово-розважального центру ПортСitу. У проект планується інвестувати мінімум $ 100 млн. Урочисті події з цієї нагоди змусили одного з найбільш непублічних мільйонерів країни вийти на світ божий. Втім, Івахів вийшов і тут же зайшов за лаштунки. Бізнес-партнер Ігоря Єремєєва (№32) не любить публічності. Ймовірно, для цього є причини. Так чи інакше, Івахів – досить активний підприємець. Його ім’я світиться в різних галузях вітчизняної економіки. Він – будівельник, харчовик, торговець паливом і з 2005 року – банкір. Власник пакету в 24,9% Банку інвестицій і заощаджень, Івахів трудиться тут в якості члена наглядової ради. Установа ще маленьке і має в своєму розпорядженні всього 11 відділеннями, які розкидані по всій країні. У планах Івахіва ввести банк в тридцятку найсильніших. Поки ж активи Банку інвестицій і заощаджень дозволяють йому претендувати на місце не вище восьмого десятка з 182 існуючих банків України. Стан: $ 208,4 млн.

Родина

одружений, має сина.

 

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...