28.7 C
Kyiv
Середа, 19 Червня, 2024

США ввели експортні обмеження щодо 7 осіб і трьох компаній за постачання електроніки до рф

Влада США ввела обмеження на експорт проти семи осіб, у тому числі росіян, і трьох компаній, що базуються в США та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Про це повідомляє ІНФОРМАТОР із посиланням на опубліковану заяву Бюро з питань промисловості та безпеки США (BIS).

7 листопада Бюро промисловості та безпеки видало відповідне розпорядження проти семи осіб і трьох компаній за організацію схеми незаконного експорту в росію електроніки подвійного призначення на мільйони доларів.

У BIS заявили, що товари американського походження були куплені російськими агентами із закупівель і перевантажені через інші країни перед тим, як бути доставлені російським компаніям, у тому числі тим, які мають зв’язки з армією країни.

Згідно із заявою BIS, до списку підсанкційних увійшли наступні особи: Микола Гольцев, Салімджон Насріддінов, Крістіна Пузирьова, Олег Зенченко, Катерина Ветошкіна, Павло Черніков, Володимир Бочкарьов. Четверо з них проживають в рф, двоє – у Канаді, один – у США.

Компанії, щодо яких запровадили обмеження, знаходяться у США та Об’єднаних Арабських Еміратах, повідомляється про їх назви: SH Brothers Group Inc. (SH Brothers), С.Н. Electronics, Inc. (SN Electronics) і Suntronic F.Z.E. (Suntronic).

Реакція Офісу Президента

Відповідні санкції прокоментували в Офісі Президента.

«Працюємо з партнерами. США запровадили експортні обмеження щодо семи фізичних осіб та трьох компаній за постачання електроніки подвійного призначення до рф. (…) Ці фізичні особи та компанії були частиною складної глобальної схеми закупівель. Вони незаконно отримували та купували електроніку подвійного призначення на мільйони доларів для кінцевих користувачів у рф, пов’язаних з військовими”, – зазначив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у Телеграм.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>