37 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

США “отримали інформацію” про відкриття сьогодні пункту пропуску із сектору Гази до Єгипту

У посольстві Сполучених Штатів повідомили, що “отримали інформацію” про те, що прикордонний перехід “Рафах” між сектором Гази та Єгиптом відкриється о 10-й годині ранку за місцевим часом і попередили про “потенційно хаотичну” ситуацію.

“Ми отримали інформацію, що прикордонний пункт “Рафах” між Газою та Єгиптом відкриється в суботу, 21 жовтня, о 10:00 за місцевим часом. Якщо кордон відкриють, ми не знаємо, як довго він залишатиметься відкритим для виїзду з Гази іноземних громадян”, – повідомили у посольстві США в Єрусалимі у зробленій 21 жовтня заяві.

Посольство попереджає про “потенційно хаотичну та безладну обстановку по обидві сторони переходу” і каже, що громадяни повинні оцінити ситуацію, перш ніж рухатися до кордону або намагатися його перетнути.

Доповнення

Міжнародні посередники працюють над укладанням угоди про відкриття кордону з Єгиптом, щоб дозволити доставку допомоги до анклаву та забезпечити виїзд іноземців.

Вантажні літаки та вантажівки доставляли гуманітарну допомогу в “Рафах” протягом кількох днів, але, як зазначає The Times of Israel, досі жодна з них не була доставлена до Гази, яка перебуває під інтенсивними ізраїльськими бомбардуваннями протягом майже двох тижнів після атаки 7 жовтня, коли 2500 терористів увірвалися через кордон в Ізраїль із сектору Гази сушею, повітрям і морем, внаслідок чого загинуло близько 1400 осіб і було захоплено 200-250 заручників різного віку під прикриттям потоку тисяч ракет, випущених по ізраїльських містах та селищах.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>