11.5 C
Kyiv
Вівторок, 23 Квітня, 2024

США і Данія проведуть навчання у Балтійському морі з використанням найсучаснішої модульної ракетної установки SM-6

У понеділок, 18 вересня, у Балтійському морі неподалік данського острова Борнхольм, Військово-морські сили США в Європі та сили оборони Данії разом тренуватимуться на ракетній установці SM-6.

Про це повідомили на сайті Шостого флоту США.

Зазначається, що демонструючи постійну відданість трансатлантичній безпеці та оборонній сумісності, Військово-морські сили США в Європі спільно з Данськими силами оборони проведуть передові навчання із захисту конвою з використанням найсучаснішої модульної ракетної установки SM-6.

Проводячи ці операції з території Данії, Сполучені Штати ще раз підтверджують стратегічну важливість Данії як ключового союзника в забезпеченні регіональної стабільності. Ці навчання ще більше зміцнюють тривале оборонне партнерство між США та Данією, підкреслюючи спільну відданість цілям спільної безпеки та спільні зусилля в галузі оборони.

Довідково про SM-6

Ракетна система SM-6 є свідченням передових оборонних технологій. Вона має здатність перехоплювати повітряні загрози, включаючи критичне перехоплення балістичних ракет на кінцевій фазі польоту.

Подвійна конструкція ракети забезпечує точне ураження як стаціонарних наземних цілей, так і динамічних морських противників. Контейнерна конфігурація пускової установки SM-6 збільшує оперативну гнучкість ВМС США, сприяючи швидкому розгортанню та використанню на різних театрах дій, тим самим підкреслюючи прагнення Сполучених Штатів забезпечити інтереси безпеки себе та своїх союзників.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>