8.3 C
Kyiv
Четвер, 18 Квітня, 2024

Шольц: Путін має усвідомити, що країни ООН налаштовані серйозно відстоювати принципи мирного порядку

Російський диктатор Володимир Путін має усвідомити, що держави ООН будуть відстоювати принципи мирного порядку та мають рішучий настрой щодо цього.

Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц під час виступу перед Генасамблеєю ООН.

«Не забуваймо, що Росія несе відповідальність за цю війну, і саме президент РФ може припинити її в будь-який момент одним своїм розпорядженням. Але для того, щоби він це зробив, він має усвідомити, що ми, держави ООН, ставимося серйозно до виконання наших принципів», – наголосив глава німецького уряду.

Шольц підкреслив, що в багатополярному світі XXI століття немає місця ревізіонізму та імперіалізму. Глава німецького уряду наголосив, що загарбницька війна Росії завдала величезних страждань не лише Україні. «Люди в усьому світі страждають від інфляції, зростання боргів, дефіциту добрив, голоду та зростання бідності».

У цьому зв’язку він підкреслив, що вважає правильним участь країн з усього світу в пошуках миру. Однак, застеріг Шольц, потрібно оминати «хибних рішень», які лише називаються мирними, бо мир без свободи є гнобленням, а мир без справедливості – диктатурою.

«Це має нарешті зрозуміти й Москва», – зауважив він.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>