Російсько-окупаційні війська один раз за добу порушили перемир’я на Донбасі

Минулої доби, 7 вересня, збройні формування Російської Федерації один раз порушили домовленості про повне та всеосяжне припинення вогню на Донбасі.

Зі стрілецької зброї та ручного протитанкового гранатомета ворог здійснив поодинокі провокативні постріли в бік позицій українських військових поблизу населеного пункту Кам’янка на Донеччині.

Пресцентр ООС повідомляє, що вогневі провокації противника не становили загрози нашим захисникам.

“Українські підрозділи зброю у відповідь не застосовували. Бойових втрат унаслідок пострілів серед особового складу Об’єднаних сил немає”, – сказано в ранковому зведенні.

Від початку поточної доби, 8 вересня, на ділянках відповідальності підрозділів Об’єднаних сил порушень повного і всеосяжного режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації не зафіксовано.

По всій лінії розмежування спостерігалася тиша, констатують у штабі ООС.

Нагадаємо, порушення перемир’я на Донбасі спрямовано на дискредитацію домовленостей ТКГ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ