Порушення перемир’я на Донбасі спрямовано на дискредитацію домовленостей ТКГ, – Генштаб ЗСУ

Порушення бойовиками гібридної армії РФ перемир’я на Донбасі не були масштабними.

Про це заявив в ефірі Свобода слова на ICTV начальник Генштабу Збройних сил генерал-лейтенант Сергій Корнійчук, передає Liga.

За його словами, бойовики за час перемир’я вели переважно неприцільні обстріли, розширювали позиції в сторону ЗСУ, використовували безпілотники, займалися дистанційним мінуванням. Також озброєних людей бачили в сірій зоні. “Але це не мало масштабного характеру”, – сказав він.

“Щоб вести будь-які наступальні дії, необхідно створити ударне угруповання, розгорнути артилерію на позиціях, створити запас боєприпасів, пального. Сьогодні із тими засобами розвідки, які у нас є, із тими системами розвідки, це приховати неможливо. Мало того, ми сьогодні фіксуємо в їхніх підрозділах, що перебувають на передовій, неукомплектованість. Низька зарплата не дозволяє їх укомплектувати”, – оцінив можливість широкомасштабного наступу генерал.

Корнійчук вважає, що дії бойовиків зараз спрямовані на дискредитацію домовленостей у Тристоронній контактній групі в Мінську: вони хочуть виставити Україну нездатною керувати армією, “щоб таким чином далі мати право на свої відповідні дії”.

“Але ЗСУ сьогодні показують, що вони стабільно виконують поставлене завдання і готові до адекватного реагування на всі прояви”, – запевнив Корнійчук.

Нагадаємо, помер військовий, який постраждав унаслідок підриву авто на Донбасі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ