Російські “миротворці” не нападуть на Україну, – “глава” Придністров’я

“Президент” Придністров’я Вадим Красносельський дав слово, що російські війська в невизнаній республіці не стануть нападати на Україну.

Про це він повідомив в опублікованому 21 січня інтерв’ю українському виданню, – пише Сегодня.

“Пам’ятаю, як один депутат казав, мовляв, в Придністров’ї приземлилося 98 МіГів і сушок російських. Ну, у нас є аеродром, який не діє. Але як вони можуть приземлитися, облетівши Молдову і Україну? З космосу впали? Або інший каже, що тут танкові дивізії стоять, готові до кидка. Господи, звідки б вони взялися? Та немає в нас таких військових сил!”- сказав він.

Красносельський пояснює ставлення “придністровців” до Москви тим, що “в 1992 році російські війська тут зупинили кривавий конфлікт, згенерований колишніми комуністами”. Він також нагадав і про 10 українських офіцерів, які є спостерігачами від України.

Політик обіцяв особисто не допустити атаку російських військ на Україну з боку Придністров’я.

“А тепер – про гарантії того, що напади не буде. Перша гарантія – це військова логіка. Для будь-яких загарбницьких дій необхідні озброєння, сили і засоби, яких тут просто немає! … І друге – це мої особисті гарантії, що з Придністров’я не буде ніяких агресивних дій по відношенню до України. У тому числі – з боку російських військ у Придністров’ї”, – додав лідер невизнаної республіки.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР писав, що Придністров’я відкриває представництво в РФ на чолі з ватажком “ДНР” .

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...