Заставний Роман Йосипович

Роман Йосипович Заставний – народний депутат України (від 2014), член партії «Народний фронт».

default110

Фото: realno.

Народився 1 травня 1972 року в с. Ласківці Теребовлянського району Тернопільської області, – повідомляє Вікіпедія.

Навчання

У 1979–1989 роках навчався у Ласковецькій середній школі, де одержав атестат про повну середню освіту.

У 1993 році закінчив Тернопільський фінансово-економічний університет (нині Тернопільський національний економічний університет) і одержав диплом з відзнакою за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності».

Трудова діяльність

З 1993 року працював бухгалтером ПМП «Поле», з вересня 1994 — ревізором І категорії контрольно-ревізійного відділу ТОД АКБ «Україна», з жовтня 1995 року — головним ревізором.

У грудні 1996 року призначений головним бухгалтером операційного відділу ТОД АКБ «Україна», з травня 1998 по липень 1999 року працював заступником начальника операційного відділу ТОД АКБ «Україна».

У 1999 році отримав диплом Інституту післядипломної освіти ТАНГ (нині — ТНЕУ) за спеціальністю «Фінанси і кредит».

З липня 1999 року до липня 2000 року — заступник голови правління з фінансово-комерційної діяльності ВАТ «Тернопільська кондитерська фабрика».

З липня 2000 року — заступник голови правління з фінансово-комерційної діяльності ВАТ «Птахофабрика Тернопільська», з 31 липня того ж року — в. о. голови правління, з 18 серпня — голова правління.

Голова спостережної ради ТОВ «Протекшн-Груп».

Політична діяльність

Заступник голови ТМО політичної партії Народний Союз «Наша Україна», член Президії ТОО ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», співкоординатор ГО «Майдан», співзасновник ТО ФРІД, голова оргкомітету Першого міжнародного інвестиційного форуму в Тернополі (2005), засновник ТМГО «Товариство тернополян». Член ради та співзасновник Асоціації «Союз птахівників України». Член політичної партії Народний Союз «Наша Україна».

У 2009 році разом з однодумцями створив та очолив осередок Тернопільської обласної організації політичної партії «За Україну!». З квітня 2012 року очолює Тернопільську обласну організацію політичної партії «Фронт Змін».

На позачергових виборах до Верховної ради України 2014 року включений до виборчого списку партії«Народний фронт» під № 31. За результатами голосування стає народним депутатом України.

Родина

Дружина — Заставна Оксана Петрівна (1972 року народження, приватний підприємець);

сини — Заставний Петро Романович (1993 року народження), Заставний Андрій Романович (1996 року народження).

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...