Протестувальники в Іраку вдруге за тиждень підпалили іранське консульство

Протестувальники в іраксьскому місті Наджаф 1 грудня знову підпалили консульство Ірану.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на місцеву поліцію.

Іракці в Багдаді та на переважно шиїтському півдні країни продовжують вуличні акції з вимогами збільшити кількість робочих місць, покласти край корупції та покращити соціальні послуги.

27 листопада протестувальники підпалили дипломатичне представництво Ірану, скандуючи «Геть Іран з Іраку». А за три тижні до того мітингарі напали на інше іранське консультво в місті Карбала.

Наразі кількість загиблих в ході протестів в Іраку становить понад 400 людей. Протести не вщухли й після того, як стало відомо про відставку уряду прем’єр-міністра Іраку Аделя Абдель Магді. Чимало іракців вважають, що Іран підтримував уряд Магді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ