Прем’єрка Литви назвала вакцину «Супутник V» гібридною зброєю Путіна

Президент РФ Володимир Путін використовує російську вакцину від коронавірусу «Супутник V» як ще один засіб гібридної війни.

Про це у Twitter заявила прем’єр-міністерка Литви Інгріда Шимоніте.

«Вони кажуть, що «Супутник V» – це добре, але Путін не хоче використовувати його як ліки для російського народу. Він пропонує його світу як ще одну гібридну зброю, щоб розділяти і володарювати», – написала вона.

За словами прем’єрки, це не благо для людства.

Нагадаємо, у Європарламенті закликають посилити санкції проти РФ через висилку дипломатів ЄС.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ