5.1 C
Kyiv
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Понад 68% українців підтримали б на референдумі мораторій на продаж землі

77,6% українців взяли б участь у референдумі щодо скасування мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення, якби він відбувався найближчої неділі. 68,3% з них проголосували б за продовження мораторію.

Про це говорять результати опитування “Центру Разумкова”, проведеного з 1 по 7 листопада.

Якби подібний референдум відбувся, то абсолютна більшість проголосували б за продовження мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення (63,4% усіх опитаних або 68,3% тих, хто взяв би участь у референдумі).

Разом з тим кожний четвертий з тих, хто взяв би участь у референдумі (23,2%), проголосував би за запровадження ринку землі та скасування мораторію на купівлю-продаж землі. Решта опитаних не визначилися з відповіддю.

Соціологи відзначають, що ставлення міського та сільського населення до питання запровадження ринку землі сільгосппризначення майже не відрізняється.

Підтримують продовження мораторію 60,9% міських жителів і 68,9% сільських жителів.

Скасування мораторію підтримали б 20,6% міських жителів і 18,9% сільських жителів.

Опитування проводилося з 1 по 7 листопада 2019 року. Було опитано 2015 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донбасу.

Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Раніше ми писали, що фермери по всій країні протестують проти ринку землі.

18 КОМЕНТАРІ

  1. Світлана Андрійчук ніхто незаставляє здавайте і аренду за копійки ,7 мільйонів мають паї ,і їм вирішувати продати. Чи непродати ,чи у вас спитати .

  2. Повірили 68 % Зеленському, не вірте більше йому, один раз повірили, гарно говорив, а що робить, зрадник сам, окружився Сепарами, дав їм високі посади і вони здають Україну, тепер продадуть землю і що, а нас на Сибір де білі медведі, так вони з Українцями зроблять

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>