Фермери по всій країні протестують проти ринку землі (ФОТО)

На акції протесту проти дій влади щодо впровадження земельної реформи вийшли аграрії на головні магістралі країни.

Як повідомляє “Новинарня“, про це в понеділок, 11 листопада, інформує пресслужба Всеукраїнської аграрної ради у Facebook.

“На знак незгоди із цинічними діями влади у питанні земельної реформи аграрії вийшли зі своєю технікою до головних автомагістралей країни у 17 точках. До акції протесту приєднались сільгоспвиробники у 13 регіонах”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі акції відбуваються на магістралях Вінницької, Черкаської, Чернігівської, Тернопільської, Кіровоградської, Миколаївської, Хмельницької, Житомирської, Одеської, Полтавської, Волинської, Рівненської, Львівської областей.

https://www.facebook.com/agrarna.rada.ua/posts/2543931235691354?__tn__=-R

Також у Facebook ВАР інформує про геолокації акцій протесту аграріїв.

  • У Черкаській області: автошлях М05, поблизу м.Жашків (поворот на с. Тихий Хутір); автошлях Е95, пост поліції поблизу м.Умань.
  • У Чернігівській області: автодорога М01, с. Кіпті Козелецького району.
  • У Тернопільській області: автошлях М19, Горішньовигнанська сільська рада, Чортківськогор-ну (біля старої нафтобази).
  • У Кіровоградській області: автошлях М12, за 10 км від м.Новоархангельськ.
  • У Миколаївській області: Автошлях М14 (Київ – Херсон). Окружна м. Миколаєва (біля повороту на стару дорогу до м. Снігурівка).
  • У Хмельницькій області: автошлях Е50, с.Прибузьке.
  • У Вінницькій області: автошлях біля с. Махнівка (на перехресті), Козятинський район; автошлях Р36, смт Шпиків Тульчинського району; автошлях поблизу с. Писарівка Вінницького району.
  • У Житомирській області: автошлях М21, с. Осикове Бердичівський р-н.
  • У Одеській області: автошлях М05, Е 95, с.Демидове.
  • У Полтавській області: автошлях М03, с. Марянівка, Великобачаганський район; автошлях М03, с. Чутово.
  • У Волинській області: автошлях М19, Т0311, с. Вербка, Володимиро-Волинський р-н.
  • У Рівненській області: с. Дядьковичі, шлях М06, Т1806. У Львівській області: автодорога Н17, с. Малі Підліски, Жовківський р-н.

Пізніше до акції приєдналися аграрії Запорізької, Дніпропетровської і Сумської областей.

Пресслужба ВАР наголошує, що аграрії просять з розумінням поставитися до можливих незручностей у пересуванні автошляхами і врахувати інформацію про проведення мітингів при плануванні поїздок.

Всеукраїнська акція “Ні розпродажу України!” проводиться у понеділок, позаяк саме на 11 листопада запланована погоджувальна рада, яка й прийме рішення щодо внесення в порядок денний законопроєкту №2178-10 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”.

Натомість президент Володимир Зеленський записав відеозвернення, де заявив, що в Україні питання продажу землі іноземцям будуть вирішуватися на всенародному референдумі.

70 КОМЕНТАРІ

  1. Блин, а фермеров у нас оказывается до хрена! Что ж у нас продуктов не хватает, картошку из Белоруссии и Польши везём! А может они только рапс сажают!?

  2. Ну а зачем им рынок,когда людям кинет мешок сахара и тоны полторы зерна которое даже куры не едят,а если деньгами то не известно когда отдаст,

  3. Молодці!!!
    Скоро до вас приєднаються голодні шахтарі.Так за 3 міс не виплатили зарплат,це державні шахти.А може наші депутати,уряд,судді попрацюють без зарплат.

  4. Фермерам лучше знать,, надо или не надо, но как простой обыватель, я в шоке, это последнее из дома вынести?

  5. У меня есть земля ,и каждый год фермер платит за землю одну и туже суму.А детям и себе берут мшины по милиону гривен.Налоговая купленая никто не контролирует,их дохды и процент который они платят нам

  6. Землю уже розділили. Мого чоловіка батьківську землю пртхватизував бізмесмен із третього села, вже і кадастровий має . Цікаво як все це робиться. Вже має дозвіл на будівництво. Прикупив дитячий садок. Ось такий у нас розклад. Прийдеться воювати.

  7. Владимир Цыбульский ,ачому з самого початку не зробили так.Чому Вам диктували умови.З виду Ви людина грамотна, рішуча.Виходить, щоб стати хазяїном свого паю потрібен “ринок”.

  8. Фермер платит за пай копейки и все свободен, а после реформы такой вариант не пройдём, будет нааамного дороже. Хозяину пая выгодна реформа, могу здать в оренду, могу продать и всё по европейским стандартам.

  9. Канешно останутся фермеры без миллионных заработков. А мне проще продать землю и ложил я на этих фермеров которые за себя думают а не за людей. Дадут тону с мусором зерна или три тысячи гривен за год. И нахрен они мне нужны лучше продать.

  10. БРЕХНЯ…родичі мого чоловіка мають 2 га ..з цього не розбагатієшь….саджають кукурудзу..або сонячник ..праця.праця…Але продати ії не мають права..чому…коли це іхнє майно..люди старюють..дітям може не треба..в містах живуть..їм потрібна квартира. ОСЬ продадуть і добавлять..й будуть мати більшу квартиру . Справа житейська..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ