Двоє японських пасажирів, які інфікувалися китайським коронавірусом на лайнері Diamond Princess, що стояв на карантині в порту Японії, померли.
Як пише BBC, одна людина померла від пневмонії, а інша від коронавірусу Covid-19.
Обом померлим було 80 років.
За останніми даними, на лайнері інфікувалися 621 людина. Серед них відомо про двох інфікованих українців, вони члени екіпажу.
Раніше ми писали, що Ляшко розмістить в себе дома евакуйованих з Уханю.




