Померли двоє інфікованих китайським коронавірусом пасажирів Diamond Princess

Двоє японських пасажирів, які інфікувалися китайським коронавірусом на лайнері Diamond Princess, що стояв на карантині в порту Японії, померли.

Як пише BBC, одна людина померла від пневмонії, а інша від коронавірусу Covid-19.

Обом померлим було 80 років.

За останніми даними, на лайнері інфікувалися 621 людина. Серед них відомо про двох інфікованих українців, вони члени екіпажу.

Раніше ми писали, що Ляшко розмістить в себе дома евакуйованих з Уханю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ