“Поділили на дві підгрупи”: посол розповів, як прийняли українських медиків в Італії

У понеділок, 6 квітня, 20 українських медиків, відряджених до Італії для боротьби з коронавірусом COVID-19, вийшли на вахту в госпіталях.

Про це пише “УНІАН”.

“Вчора цілий день був інструктаж, їх розподіляли по бригадах, з якими вони співпрацюватимуть”, – розповів Надзвичайний і Повноважний посол України в Італії Євген Перелигін

За його словами, у складі групи українських медиків 13 лікарів і 7 медичних сестер, що спеціалізуються на інтенсивній терапії. Вони були поділені на дві підгрупи, їх розмістили в двох містах регіону Марке – Пезаро і Урбіно.

Як пояснив дипломат, цей регіон був обраний не випадково: саме там відчувається гостра нестача медперсоналу через велику кількість інфікованих лікарів. “Тому там наша допомога буде найбільш відчутна”, – зауважив він.

Посол повідомив про те, що українським медикам надається всіляке сприяння. Так, у Пезаро “їх розмістили в найкращому готелі, який власник надав безкоштовно для наших лікарів”. “У кожної групи є супровідна особа з Міністерства з надзвичайних ситуацій Італії, що відповідає за всі контакти, допомогу, сприяння”.

“Українська громада регіону зголосилася працювати перекладачами, якщо це буде необхідно. До нас також звернулися українські лікарі, які проходили або проходять стажування в університеті Перуджі. З ними теж налагоджено зв’язок”, – розповів дипломат.

Згідно з попередніми домовленостями, українські лікарі пробудуть в Італії 2 тижні. “Але далі все залежатиме від ситуації в Україні і в Італії”, – пояснив посол.

Раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що бригада українських медиків прибула в Італію. Також в Італії люди відмовляються платити за продукти харчування через брак коштів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ