Папа Римський Франциск у ніч на 1 січня вдарив жінку по руці під час спілкування з вірянами на площі Святого Петра у Римі. Згодом він вибачився за свій вчинок.
Відео інциденту в Twitter опублікував Reuters. Згодом Папа Римський вибачився за свою поведінку, — передає Громадське.
WATCH: Disgruntled Pope Francis pulls himself free from a woman's clutch in Vatican City https://t.co/2nap3R0iQ4 pic.twitter.com/tubJ1xmaxu
— Reuters (@Reuters) January 1, 2020
«Терпіння — це любов. Іноді ми втрачаємо терпіння, як я вчора. І сьогодні я прошу вибачення за вчорашній поганий приклад», — сказав він.
Нагадаємо, Папа Римський згадав Україну під час різдвяної меси.





Може буду мати гріх але це вчинок не слуги бога хоча слуги останнім часом себе так ведуть я не осуджую але дивуюся якщо тобі не приємна увага людей то поступись місцем іншому чи занадто тепле місце призиденти як на підбір та ще й папа показав своє єство
Але ж Ви, як і я, не знаєте, як поводила себе жінка!
Вона йому ледь руку не відірвала!!!!
Люди Папа це дуже серйозно і він знає що зробив.Це я в загальному можна розібрати це по частинах.
Любов Сербенюк-Мацьків Х1ба Ви не бачили, як вона його за руку схопила, так можна й в1д1рвати. В1н же старенький, а вона Хамка.
София Гончаренко а вінПапа
Любов Сербенюк-Мацьків але ж ви ані я небули там і не бачили що зробила перед тим ця жінка. Не треба зразу писати своє фе.
Roma Le а га чуть не зїла
Спасибо папе римскому ,что вспоминает месиво на Украине.
Та жінка розума немає тягнути так Папу добре шо їв у морду недав
Ця жінка сама винна, як зробила вона так неробиться, а можливо це ще і провокація!
Це не по – Божому
Він вибачився
В нас теж один віруючий шапки зривав,і бив людей ,ще шоколадних жел мастер, в церкву заліз .
Да нет уже Бога в церкви, люди его уже давно от туда выгнали
Злий якись
Ай-яй-яй, відштовхнув бідолашну! А ви що не бачите, що вона придурочна? А Папа не Господь Бог, а всього – навсього людина.
Все притягнуте за вуха, щоб тримати людей в покорі, але інколи важко тримати марку!
Maria Popovich рогами ii рогами!
Елена Лажевская ви праві: я дивилась відео , де видно, як вона йому вчепилась за руку і потягла його до себе, вона справляє враження неадекватної людини.
Вин боявся що перстень сопруть,и показав своё лице ,а воно незовсим также яким вин себе мае вин злый
Юрий Стадников Так, так людина, а чому взяв на себе повноваження намісником Бога на землі, на які він не має права…? Він же просто людина, так…?