Онищенко вийшов на свободу і “засвітився” в Італії на озері Комо (ФОТО)

Колишній народний депутат Олександр Онищенко, якого в Україні підозрюють у “газових схемах”, заявив, що вже шість днів перебуває на свободі, після того, як німецький суд відмовив у його екстрадиції до України.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, додавши фотографію біля гірського озера Комо, що на півночі Італії.

“За моєю спиною озеро Комо. Кругле, світле, спокійне. Шість днів вже, як я на волі, й це блаженство”, – написав Онищенко.

Зазначимо, туроператори описують озеро Комо як “головну родзинку” півночі Італії, мальовничий елітний курорт Ломбардії в передгір’ях Альп.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1449809625202445&set=a.107864462730308&type=3&theater

Нагадаємо, Німеччина відмовила втікачу екс-нардепу Онищенку в притулку і закликає його негайно покинути країну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ